Mirabelle

Każdy przedmiot pochodzący z atelier Mirabelle jest wyjątkowy. Znajdziecie tu zaprojektowane i wykonane w naszej pracowni tekstylia, starannie wyselekcjonowane i bezpieczne zabawki i artykuły dekoracyjne oraz inne piękne przedmioty dla dzieci, niemowląt, a także mam. Chcemy, żeby nasze produkty wędrowały w świat, niosły radość i cieszyły kolejne pokolenia.

Wyprawka

Znajdziecie tu wszystkie niezbędne elementy wyprawki maluszka, a także przedmioty do dekoracji dziecięcego pokoju. Pierwsze wspólne miesiące to czas, w którym bardzo dużo się dzieje.
Warto mieć więc w zasięgu ręki przedmioty naprawdę potrzebne i sprawdzone, które usprawnią życie całej rodzinie i pozwolą Wam cieszyć się każdą cudowną chwilą wspólnej przygody, jaką jest rodzicielstwo.

Personalizacja

W zasadzie większość naszych produktów możecie personalizować haftem, który jest wykonany ręcznie specjalnie dla Was! To idealny prezent na chrzciny, urodziny czy baby shower.
W razie pytań chętnie podpowiemy i doradzimy Wam w tej kwestii, a jeśli macie własne pomysły z przyjemnością pomożemy w ich realizacji. Wspólnie możemy spełnić Wasze marzenia o idealnym wnętrzu!

Wiklina

W Mirabelle staramy się żyć w zgodzie z naturą i dlatego wybieramy dla Was produkty wykonane wyłącznie z naturalnych surowców. Znajdziecie u nas starannie wyselekcjonowane wyroby z wikliny – mebelki, kuferki do przechowywania oraz zabawki, pochodzące z małych, rodzinnych manufaktur o wielopokoleniowej tradycji. Wszystko co niezbędne, by stworzyć wyjątkowy, harmonijny klimat w Waszych wnętrzach.

Materiały

Używamy wyłącznie naturalnych, w pełni bezpiecznych dla dzieci tkanin, takich jak len czy bawełna, ponad to w wielu naszych produktach wykorzystujemy certyfikowaną bawełnę organiczną.
Staramy się, by każdy detal, od metek po opakowania, wykonany był z ekologicznych, przyjaznych dla środowiska materiałów.