Filozofia Marki

Marka Mirabelle powstała z inspiracji dziecięcym światem, potrzeby otaczania się pięknem, pasji do tworzenia i miłości do natury.
Kiedy dowiedziałam się, że zostanę mamą, zaczęłam poznawać świat dziecięcych akcesoriów i zabawek z przerażeniem stwierdzając, że jest on pełen kiczu, tandety i szkodliwego plastiku. Jako świadomy rodzic chciałam, aby wszystko w otoczeniu mojego wzrastającego dziecka było nie tylko piękne, ale przyjazne. Sama więc zaczęłam tworzyć z myślą o jego potrzebach. I tak narodził się pomysł atelier Mirabelle.

Stawiamy na wysoką jakość, prostotę i ponadczasowość naszych tekstyliów. Używamy wyłącznie naturalnych tkanin, w pełni bezpiecznych dla dzieci, a większość wykorzystywanej przez nas bawełny to certyfikowana bawełna organiczna.
Staramy się, by każdy detal, od metek po opakowania, wykonany był z ekologicznych, przyjaznych dla środowiska materiałów.
Wszystkie tekstylia pochodzące z atelier Mirabelle są wyjątkowe, zaprojektowane i wykonane ręcznie w naszej pracowni. W każdą rzecz, od projektu po wykonanie, wkładamy całe serce. Chcemy, żeby nasze produkty niosły radość, wędrowały w świat i cieszyły kolejne pokolenia.

Jesteśmy wierni filozofii zero waste i wykorzystujemy nasze tkaniny do maksimum. Nie wyobrażacie sobie, jak olbrzymi procent tkaniny marnuje się podczas produkcji tekstyliów. Dlatego my, z każdego nawet najmniejszego kawałka staramy się wyczarować dla Was coś pięknego.
A wszystko to z miłości do dzieci. Bo jeśli kochamy je, to musimy także kochać naszą planetę i wspólnie dbać o świat, który będzie ich domem w przyszłości.

Zapraszam Was do bajkowego świata Mirabelle.

Kasia